Strona główna O mnie

O mnie

by Marta
O mnie
Nazywam się Marta Zakrzewska i jestem autorką bloga Marheri Crafts.

To miejsce pełne pasji i marzeń, okraszone szczyptą kreatywności. Znajdziesz tutaj wiele efektownych, ale i prostych pomysłów DIY oraz wnętrzarskich inspiracji. Uwielbiam wszystko to, co związane jest z urządzaniem domu, choć moją największą miłością (zaraz po mężu i synku) są sznurki, z których kocham tworzyć funkcjonalne przedmioty do domu.

Blog Marheri Crafts to również opowieści związane z makramową pracownią. Ta starożytna technika plecenia sznurków bez użycia narzędzi mnie absolutnie zafascynowała i pochłonęła! Poza tym jestem fanką czekolady, muzyki filmowej oraz uwielbiam leśne spacery! Skończyłam studia na Politechnice Gdańskiej i jako inżynier, wiodłam dość spokojne, wręcz nudne życie. Dopiero będąc mamą odkryłam w sobie pasję do majsterkowania i twórczej pracy, które przynoszą mi wiele radości.

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, chcesz złożyć zamówienie lub po prostu porozmawiać – czekam na Twoją wiadomość! Dziękuję za odwiedziny mojego bloga – każdy jest tu mile widziany i wyczekiwany.

                                                                                                                                                   Pozdrawiam serdecznie

                                                                                                                                       Marta Zakrzewska