Strona główna Makramowa pracownia

Makramowa pracownia

by Marta
Makramowa pracownia

Makramowa pracownia powstała we wrześniu 2017 roku. Znacznie wcześniej, pokochałam plecenie sznurków i jest to moja największa pasja w życiu, zaraz po macierzyństwie.

Z wykształcenia jestem inżynierem materiałowym, a potrzeba kreatywnego tworzenia, zrodziła się w momencie, gdy zostałam mamą. Połączyłam te dwa światy i w makramowej pracowni tworzę przede wszystkim funkcjonalne przedmioty ze sznurka, ale mam też słabość do plecenia dużych dekoracji.

Dziwnie to zabrzmi, ale…

Sznurki zmieniły całe moje życie! Stały się moją pasją i pracą, ale czasem mam wrażenie, że są dla mnie jak… powietrze, bo już nie potrafiłabym bez nich żyć. Mam na swoim koncie kilka projektów ze sznurka, które wprawiają mnie w stan dumy, ale lista rzeczy, które czekają na zrealizowanie jest znacznie dłuższa! Teraz już wiem, że nie ma rzeczy, której nie da się zrobić techniką makramy. Za pomocą węzłów można wyczarować wszystko to, co nam się wymarzy.

Jeśli podobają Ci się zaplątane przedmioty – zgłoś się do mnie. Przyjmuję zamówienia indywidualne na makramy ślubne, kwietniki, firanki, abażury, dziecięce huśtawki i wiele innych. Jeśli chcesz złożyć zamówienie, czekam na Twoją wiadomość (zajrzyj do zakładki KONTAKT).

Poniżej przedstawiam kilka wybranych prac. Zapraszam również na mój Instagram @marheri_crafts gdzie prezentuję wszystkie nowości 🙂