Strona główna Szkoła makramy

Szkoła makramy

by Marta
Szkoła makramy
Szkoła makramy, to miejsce pełne inspiracji! Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne informacje do rozpoczęcia swojej przygody z pleceniem sznurków. Wystarczy kilka kroków, aby zdobyć odpowiednią wiedzę:

 

1. Koniecznie dołącz do grupy na fb: Pasjonaci makramy. Uczymy się tu wspólnie nowych wzorów oraz inspirujemy do twórczego działania! Pamiętaj, że jeśli masz pytania dotyczące plecenia i wszelkich aspektów technicznych – służę pomocą 😊 Skorzystaj z zakładki KONTAKT, ale znajdziesz mnie również na facebooku czy też instagramie.

 

2. Zapraszam Cię serdecznie na warsztaty z plecenia makramy. W ciągu 3 godzin, nauczę Cię podstawowych splotów, ale przede wszystkim pokażę jak węzły zastosować w praktyce. Od 2017 roku zorganizowałam już 6 takich warsztatów w 4 miastach Polski. Informacje o kolejnych planowanych wydarzeniach, znajdziesz TUTAJ.

 

3. Koniecznie zapoznaj się z wpisami, poświęconymi technice makramy, które pozwolą Ci samodzielnie odkryć świat plecenia! To kompendium wiedzy w pigułce. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek:

 

 

4. Na blogu znajdziesz również masę inspiracji oraz tutoriali. Do tej pory, powstały 2 pomysły DIY z wykorzystaniem podstaw techniki makramy:

 

 >>>>>  Makramowe DIY   <<<<<