O mnie

Jestem niepoprawną marzycielką, wyrozumiałą żoną i szczęśliwą mamą. Cenię w życiu prostotę, stawiam na oszczędność detali oraz praktyczność. Jako inżynier, zawsze szukam najprostszych i najtańszych rozwiązań, czy to w domowym majsterkowaniu czy też matczynych zagwozdkach.

Ten moment, gdy po raz pierwszy trzymałam w ramionach mojego syna, zmienił mnie na zawsze. Jako mama nauczyłam się, że szczęście przynoszą w życiu tylko chwile. Czuję każdego dnia spełnienie i spokój. Odkryłam w sobie nowe pasje i jeszcze większą miłość do życia! Stworzyłam to miejsce po to, aby dzielić się pomysłami i inspiracjami na piękne i tanie wnętrza, ale też proste i szczęśliwe życie. Blog to także opowieści z brzoskwiniowego domu, położonego na skraju lasu, w którym mieszkamy. Mój mąż to wielki pasjonat klocków LEGO, majsterkowicz i "złota rączka". Jesteśmy rodzicami niebieskookiego chłopca z rozbrajającym uśmiechem. Kochamy górskie szlaki i celebrujemy każdą wspólną chwilę. 

Kilka miesięcy temu po raz pierwszy stworzyłam swoją pierwszą makramę. To starożytna technika plecenia sznurków bez użycia narzędzi, która mnie absolutnie zafascynowała i pochłonęła! W domowej pracowni tworzę zjawiskowe dekoracje w stylu boho oraz praktyczne, makramowe dodatki do domu. Jeśli szukasz makramowych piękności, zajrzyj do mojego sklepu lub zgłoś się do mnie - przygotuję makramę zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie! A jeśli masz ochotę, nauczyć się plecenie, koniecznie dołącz do mojej makramowej szkoły.

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, chcesz złożyć zamówienie lub po prostu porozmawiać - czekam na Twoją wiadomość! Dziękuję za odwiedziny mojego bloga - każdy jest tu mile widziany i wyczekiwany.

                              Pozdrawiam serdecznie
                              Marta Zakrzewska


  • Podziel się: