Strona główna O mnie

O mnie

by Marta
O mnie

Nazywam się Marta Zakrzewska i jestem autorką bloga Marheri Crafts oraz właścicielką makramowej pracowni. Cenię w życiu prostotę. Skończyłam studia na Politechnice Gdańskiej i jako inżynier, wiodłam dość spokojne, wręcz nudne życie. Dopiero będąc mamą odkryłam w sobie pasję do majsterkowania i twórczej pracy, które przynoszą mi wiele radości. Stworzyłam to miejsce po to, aby dzielić się pomysłami i inspiracjami na proste, ale często efektowne pomysły DIY.

Blog to także opowieści związane z makramową pracownią. Ta starożytna technika plecenia sznurków bez użycia narzędzi mnie absolutnie zafascynowała i pochłonęła! Jeśli chcesz zobaczyć, czym zajmuję się na co dzień – koniecznie zajrzyj do mojego PORTFOLIO. Moim konikiem są duże projekty, jak łuki ślubne w stylu boho oraz praktyczne, makramowe dodatki do domu. Poza tym jestem fanką czekolady, muzyki filmowej oraz uwielbiam leśne spacery!

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, chcesz złożyć zamówienie lub po prostu porozmawiać – czekam na Twoją wiadomość! Dziękuję za odwiedziny mojego bloga – każdy jest tu mile widziany i wyczekiwany.

                                                                                                                                                   Pozdrawiam serdecznie

                                                                                                                                       Marta Zakrzewska

Moje prace zostały wyróżnione m.in. w:
Blog w liczbach:
  • 50 inspirujących pomysłów DIY
  • 32 plakaty do pobrania (oczywiście za darmo)
  • 2570 fanów na Facebooku
  • 1400 obserwujących na Instagramie