Wiosenne wypełniacze do ramek |do druku|

3/22/2018Nie tak wyobrażałam sobie początek wiosny... Ale na przekór paskudnej pogodzie i przeciwnościom losu, stworzyłam 5 delikatnych, kobiecych i kwiecistych wypełniaczy do ramek, które mam nadzieję, przegonią tą paskudną zimę!

Mimo, że ostatni tydzień spędziłam na małych wakacjach, czuję się aktualnie jeszcze gorzej niż przed wyjazdem... Brzoskwiniowy ogród znów jest spowity białą, puchową kołdrą. Na nowo wieje lodowaty wiatr, który przeszywa zimnem do kości. No i ucichły ptaki, które już wojowały od wielu dni swoim głosem w przydomowym lesie... Mam po dziurki w nosie zimna i wszystkiego, co z nim związane! A tymczasem, prognoza pogoda nie nastraja optymistycznie.

Przez ponad 350 dni w roku, jestem chodzącą optymistką, ale zawsze o tej porze, zapadam w marazm... Marząc o zieleni i rozkosznym cieple, stworzyłam proste grafiki w bardzo wiosennym, wręcz kwitnącym klimacie. Muszę przyznać, że tworząc te wypełniacze do ramek, sama nabrałam większej nadziei i energii. Do tego wszystkiego, w nadchodzący weekend zmienimy czas i nasz dzień wydłuży się o godzinę! Tymczasem, musimy wytrwać i przetrwać te ostatnie, zimowe dni. Mam nadzieję, że wiosenne wypełniacze do ramek mojego projektu, ułatwią Wam to zadanie. 


 1

2

3

4

5
__________________________________________________________________________________________________________________________

Kilka spraw technicznych:
➤ pliki są zapisane w formacie PDF
➤ format plakatów to A4
➤ grafiki możecie spokojnie drukować za pomocą domowej drukarki
➤ plakaty warto wydrukować na papierze lepszej jakości (np. technicznym)
➤ pliki tylko dla własnego użytku, a nie komercyjnego!

  • Podziel się:

To może Cię zainteresować

0 komentarze