Biurkowy kalendarz 2018 |do druku|

1/03/2018Jeśli szukacie kalendarza do swojego miejsca pracy, przychodzę z pomocą. Mam dla Was prosty projekt do pobrania i drukowania - oczywiście za darmo.

Miałam wrzucić ten post już w zeszłym tygodniu, ale atmosfera świąt mnie absolutnie pochłonęła. Odłączyłam się od komputera, social media. Przestałam odpisywać na wiadomości i maile. I było absolutnie cudownie! Jedyne od czego nie mogłam się uwolnić, to od inspiracji DIY oraz wyszukiwania kreatywnych materiałów. Aktualnie moja głowa jest wypełniona po brzegi pomysłami na nowy rok. Jak zwykle, zapowiada się dużo majsterkowania i plecenia.

Poza tym, ja postanowień noworocznych nie mam. Cieszę się bardzo, że rok 2017 się zakończył, bo choć owocował w kilka małych sukcesów, dał naszej rodzinie po dupie, jak żaden inny. A już końcówka roku była całkowicie beznadziejna... Na szczęście nauczyłam się, że po każdej burzy przychodzi słońce i tego warto się trzymać.

Skupię się więc tylko i wyłącznie na pozytywach. W zeszłym roku uczestniczyłam w 4 konferencjach dla blogerów. Poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi. Przejechałam Polskę wzdłuż i wszerz, od morza po Tatry. Osiągnęłam po latach walki z chorobą, wagę idealną. Mój pomysł na baldachim DIY ukazał się we wnętrzarskiej gazecie (Czas na Wnętrze), otworzyłam wymarzoną pracownię z makramami, a w listopadzie zaproszono mnie do programu Dzień Dobry TVN. Blog się rozrósł, a statystyki strony wprawiają mnie w dumę. Stworzyłam swoje wymarzone miejsce pracy i podszkoliłam się w fotografii. 
Najpiękniejsze jest, że jestem mamą cudownego chłopca (na dniach dwulatka), który swoją pozytywną energią zaraża innych. 


A teraz czas pomyśleć o nowym roku i czekających nas wyzwaniach. Przygotowałam bardzo prosty projekt kalendarza, który idealnie sprawdzi się w formie kieszonkowej lub biurkowej. Sama za bardziej wyrafinowanymi plannerami nie przepadam. Prostota i natura się zawsze obronią 😉
Życzę Wam spełnienia marzeń w nadchodzącym roku oraz wytrwałości w realizacji swoich planów!
Kalendarz mojego projektu znajdziecie TUTAJ.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Kilka spraw technicznych:
➤ plik jest zapisany w formacie PDF
➤ format kalendarza to A6 (dlatego podczas drukowania ustaw 4 grafiki na 1 stronie)
➤ grafiki możecie spokojnie drukować za pomocą domowej drukarki
➤ kalendarz warto wydrukować na papierze lepszej jakości (np. technicznym)
➤ plik tylko dla własnego użytku, a nie komercyjnego!

Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielicie się linkiem do wpisu i udostępnicie go na swoim Facebooku 😊

  • Podziel się:

To może Cię zainteresować

0 komentarze