DIY

Magia DIY, czyli za co pokochałam majsterkowanie + konkurs

11/04/2017Z wielką radością zapraszam Was do udziału w wyzwaniu DIY! Plan jest taki, aby wspólnie zainspirować się do twórczego działania. Kreatywność to przecież wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i... DOBRA ZABAWA! 😊


Jeśli jesteście ze mną na blogu od pewnego czasu, to dobrze wiecie, że często próbuję namówić Was do kreatywnego działania. Sama wielkim mistrzem nie jestem, ale cenię sobie ciekawe pomysły i inspiracje. Uwielbiam majsterkować, malować, tworzyć i pleść sznurki. Każdym kolejnym postem w kategorii DIY staram się udowodnić, że aby osiągnąć "efekt miazgi" i "wow", naprawdę nie potrzeba wiele. Właściwie zawsze wystarczy odrobina chęci i trochę czasu.

Twórcze spędzanie czasu stało się moją pasją i przynosi w życiu wiele korzyści. Wspaniałe jest to, że kreatywność posiada niewyczerpane zapasy i nie można jej zużyć. Właściwie to im więcej z niej korzystamy, tym więcej jej mamy. A ta cecha niesamowicie przydaje się w życiu i rodzicielstwie. I to w jakim stopniu! Nauczyłam się tylu nowych rzeczy, przełamałam różne bariery, spełniłam kilka pięknych marzeń i spotkałam na swojej drodze interesujących ludzi. 

Za kilka dni stanę przed nowym, ogromnym wyzwaniem... Póki co targają mną ogromne i sprzeczne emocje, od wielkiej radości i ekscytacji, po ogarniający strach przed porażką. Już na początku tygodnia zdradzę Wam, co dokładnie mam na myśli. Tymczasem, zapraszam Was do udziału w wyzwaniu, który przygotowałam dla Was wspólnie z Agnieszką, autorką bloga 321startDIY. Chcemy Was zaprosić do kreatywnego świata, który potrafi przynieść morze korzyści i możliwości. 


Na czym to polega?
Cała akcja trwa przez 30 dni. Zorganizowałyśmy wyjątkowe nagrody dla co najmniej trzech uczestników! Wyzwanie trwa od 6 listopada do 5 grudnia 2017 roku. Dołączyć może absolutnie każdy zainteresowany. Przygotowałyśmy proste zadanie konkursowe, które znajdziecie na profilu fb Marheri Crafts oraz 321startDIY.
Możecie również dołączyć do wydarzenia fb "Podejmij wyzwanie z nagrodami - magia DIY", aby być na bieżąco. Regulamin całej akcji znajduje się TUTAJ.


🌟 🌟 Co należy zrobić, aby wziąć udział? 🌟 🌟 

1. Wykonaj zadanie konkursowe:
Zainspiruj innych swoim pomysłem DIY. Stwórz niepowtarzalną dekorację czy też praktyczny gadżet ze słoika.
2. Zdjęcie swojej pracy, opublikuj w komentarzu pod (tym) postem konkursowym. 
3. Będzie mi bardzo miło, jeśli poinformujesz o konkursie swoich znajomych ;)
4. Uczestnik powinien posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski.
5. Czas trwania konkursu: 6.11. - 5.12.2017


Czekają na Was ręcznie przygotowane prezenty:

  1. adwentowy kalendarz z pysznymi piernikami (Słodkie Cuda)
  2. zabawa kot klamkowiec (Nova Manufaktura)
  3. piękna, malowana filiżanka do kawy (AK-Art Art&Garden)

Wspólnie możemy udowodnić, że kreatywne pomysły mają w sobie cząstkę magii 😍

  • Podziel się:

To może Cię zainteresować

0 komentarze