Klimatyczne wnętrza Sandrynki

6/14/2017Dziś zapraszam Was na podróż po magicznym domu Sandry. Jestem pewna, że zakochacie się w jej pięknych i oryginalnych wnętrzach!
Nie poznałam Sandry osobiście, ale mamy wiele wspólnego! Jest inżynierem z artystyczną duszą, który kocha projekty DIY, metamorfozy oraz odnawianie mebli i drobiazgów. Prowadzi blog Sandrynka, ale jest również właścicielką sklepu z rękodziełem i starociami. Wnętrze jej mieszkania jest przepiękne i oryginalne. Przeglądam codziennie wiele inspiracji, ale pomysły Sandry na aranżację są wyjątkowe, a jej wnętrza klimatyczne.

Nie ma jednego sposobu na oryginalny wystrój. Można czerpać wiedzę z tysiąca inspiracji, ale trzeba mieć też dar - pierwiastek szaleństwa i luzu. Zwykle ściany malujemy na jeden standardowy kolor. Jednak warto zastanowić się nad innymi możliwościami, które mogą okazać się o wiele bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem. W mieszkaniu Sandry niektóre ze ścian są całkowicie czarne i... wygląda to absolutnie pięknie! Pamiętajcie też, że naprawdę nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy, aby zyskać piękną aranżację. W dzisiejszych czasach, mamy dostęp do materiałów i farb, które pomogą nam w krótkim czasie odrestaurować stary mebel i przeprowadzić szybką metamorfozę. Sandra jest mistrzem w odnawianiu i ratowaniu przedmiotów z duszą.

Choć ja bym nie chciała mieszkać w takich wnętrzach, bo jest dla mnie tutaj wszystkiego za dużo, to i tak całkowicie zachwycam się i chłonę kunszt urządzania! Tylko spójrzcie...Wszystkie zdjęcia są autorstwa Sandry, która zgodziła się na ich udostępnienie na moim blogu. Jestem ciekawa Waszych wrażeń 😊

  • Podziel się:

To może Cię zainteresować

0 komentarze