DIY

15 pomysłów DIY na letnie popołudnia

6/19/2017Lato ma to do siebie, że stajemy się wulkanem pełnym energii! Długie dni owocują w dużą ilość czasu. Jeśli zdarzy Wam się leniwe, letnie popołudnie, przygotowałam dla Was zbiór inspiracji, aby swoją energię móc twórczo spożytkować.Po tej długiej zimie, która na dobre trzy miesiące zasypała śniegiem brzoskwiniowy dom, nastało nareszcie długo wyczekiwane przeze mnie ciepło! Tegoroczna wiosna zawiodła mnie swoim chłodem i wilgocią, ale nie ma teraz to już żadnego znaczenia. Napawam się słońcem, zielenią, skrzypieniem drzew w sąsiadującym lesie i śpiewem ptaków. Czerwcowe koncerty świerszczy umilają każdy mój wieczór. Mogę w nieskończoność wygrzewać się na hamaku. Czuję się wtedy jak kot, który mruczy przy kaflowym piecu ze szczęścia.

Ale lato, choć to idealny czas na odpoczynek, napędza mnie również do nieustającego działania. Od jakiegoś czasu każdą wolną chwilę poświęcam na tworzenie w mojej pracowni. Uczę się makramowych splotów i przynosi mi to dużo radości. A Was zapraszam do zainspirowania się zbiorem, aż 15 pomysłów DIY - idealnych na długie, letnie popołudnia! Projekty publikuję za zgodą moich blogowych koleżanek, które są kipiącymi wulkanami kreatywnych projektów!


Poduszka z pomponami
Bardzo fajny pomysł na oryginalną dekorację! Dzięki pomponom, poduszka zyskuje krągłości, a wnętrze oryginalności. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Agnieszki z bloga Gu tworzy


Złoty plakat
Im jestem starsza, tym ze mnie większa sroka - uwielbiam wszystko co błyszczy i się świeci! Oto pomysł na złote plakaty z sentencją. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Magdy z bloga How she makes it


Tablica korkowa domek
Tradycja tablica korkowa nie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Ale jest na to sposób! Można ją przekształcić w śliczną i funkcjonalną dekorację. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Kasi z bloga The Great Kate


Sznur żarówek za 10 złotych
Lubicie industrialne klimaty? Przedstawiam Wam prosty pomysł na wykonanie sznura żarówek, bez żadnych umiejętności elektrycznych, a do tego za grosze! Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Kasi z bloga E-tui


Lampa Edison
Kolejny pomysł na banalnie prostą, ale oryginalną lampę. Koszt materiałów do wykonania takiego oświetlenia wynosi 15 złotych! Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Edyty z bloga Jabloniee


Wiosenny wianek na drzwi
Taka kwiecista dekoracja sprawdzi się o każdej porze roku! Wianek jest prosty i szybki w wykonaniu, ale również efektowny. Sami przyznajcie! Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

do utraty tchu blog
Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Oli z bloga Do utraty tchu


Minimalistyczny miedziany świecznik
Może znacie drogie i designerskie świeczniki HAY? Z tym pomysłem DIY można je wykonać samodzielnie! Cały projekt zajmuje 15 minut, a materiały kosztują 5 złotych. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Minimalistyczny świecznik z miedzianego drutu, krok po kroku, dizajn za grosze, DIY
Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Any z bloga Any-blog


Dekoracja z piórek
Piórka zebrane na spacerze lub ewentualnie kupione na allegro, mogą posłużyć do wykonania bardzo szybkiej dekoracji. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

dekoracja z piórek
Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Justyny z bloga Projekt Dom


Zapach do szafy
Absolutnie fantastyczny, a zarazem bardzo prosty pomysł! Jeśli lubicie, gdy z Waszej szafy wydobywa się piękny zapach, to ten projekt DIY jest właśnie dla Was. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Agnieszki z bloga Pani Kredka


Święcąca kwiatowa girlanda
Bardzo dziewczęcy i delikatny pomysł. Efekt końcowy zachwyca nocą i w ciągu dnia. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.


Ps. w gratisie mam jeszcze zdjęcie ze ślicznym kotkiem 😍

Pomysł DIY oraz zdjęcia są autorstwa Klaudii z bloga Notatnik Kreatywny


Las w szkle
Internet oszalał na punkcie tej pięknej dekoracji, gdy w 2013 roku wszyscy rozpisywali się o ogrodzie Pana Latimer'a. W 1960 roku założył "ogród" w szklanym pojemniku i szczelnie zamknął, dzięki czemu powstał zamknięty, a zarazem zniewalająco piękny ekosystem. Przedstawiam Wam pomysł na wykonanie takiej zielonej dekoracji. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

1
Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Ani z bloga Projekt Cacko


Scrabble podkładki pod kubek
Ich wykonanie jest banalnie łatwe i szybkie. Przydadzą się każdemu, kto ma już dość wycierania śladów po kawie czy herbacie na swoim stole. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie są mojego autorstwa, czyli Marty z bloga Marheri Crafts 😉


Poduszki z nadrukiem
Fantastyczny pomysł na przeniesienie wybranych przez nas obrazków wydrukowanych na drukarce! Nie dość, że to szybki projekt, to do tego bardzo tani. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Poduszka z nadrukiem DIY -  transfer na tkaninę
Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Agnieszki z bloga 321 start DIY


Zakładka z pudełka po chusteczkach
Czyli coś dla prawdziwych książkoholików (zakładek nigdy dość!). Tym bardziej ten pomysł zasługuje na uwagę, że wpisuje się w coraz bardziej popularny dziś upcycling. Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Darii z bloga Pen Pals Community Poland


Sweterkowe pudełko
W celu uniknięcia domowego chaosu, każdy nowy pojemnik, który zasili nas w miejsce do przechowywania bibelotów - jest na wagę złota. Wystarczy karton po butach i stary sweter! Instrukcję DIY znajdziecie TUTAJ.

Pomysł DIY oraz zdjęcie jest autorstwa Weroniki z bloga My small big creation


No to jak - który z powyższych pomysłów DIY, twórczo zainspirował Was do działania? 😍

  • Podziel się:

To może Cię zainteresować

0 komentarze