Wielka Wymiana Książkowa

4/25/2017Jako, że kocham czytać, już od dawna praktykuję książkowe wymiany - dzięki temu, mam zawsze coś nowego w swojej domowej biblioteczce. Zazwyczaj to nic innego jak poczta pantoflowa lub oferty z serwisu OLX, jednak tym razem postanowiłam dołączyć do blogowej akcji: Wielka Wymiana Książkowa, w której udział może wziąć każdy! 
Niestety, jestem trochę spóźnialska, bo trwa już od soboty, ale może jeszcze znajdzie się ktoś chętny i zainteresowany moimi propozycjami. Bo przecież każdy z nas posiada jakieś tytuły, które kurzą się na półce. A więc okazja, aby zyskać nowe pozycje do czytania, a przy okazji poznać innych pasjonatów literatury brzmi kusząco! Jesteście ciekawi szczegółów?

Najważniejsze, że wymieniamy się między sobą, czyli inaczej mówiąc nikt nikomu nie płaci. Każdy z nas pokrywa koszty przesyłki (najlepiej list polecony). Wymiana trwa do 1 maja. Organizatorkami całej akcji jest blog SAVE THE MAGIC MOMENTS oraz EWELINAMIERZWINSKA.PL.JESTEŚ CZYTELNIKIEM?
Propozycję wymiany podaj w komentarzu. Pamiętaj podać podstawowe dane książek, jak tytuł, autor oraz stan. Zdjęcia są mile widziane. Jeśli moje propozycje to dla Ciebie za mało - możesz skorzystać z LINKOWEGO PARTY, we wpisach organizatorek akcji (podlinkowanych wyżej).

JESTEŚ BLOGEREM/VLOGEREM?
Wszystkie niezbędne informacje do wzięcia udziału w akcji znajdziesz na stronie wydarzenia lub u organizatorek akcji.

ZAKOŃCZENIE
Po udanej wymianie, wszyscy razem udostępniamy zdjęcia książek na fb pamiętając o dodaniu hashtagu #przeczytajipodajdalej3 oraz otagowaniu organizatorek. Ten punkt nie jest warunkiem obowiązkowym.

No to teraz czas na moje propozycje książkowej wymiany! 
1. KWIATY NIE SĄ KONIECZNE Cari Quinn (stan idealny) 
2. SEKS W WIELKIM MIEŚCIE Candace Bushnell (stan idealny)
3. TRZEJ MUSZKIETEROWIE Aleksander Dumas (stan bardzo dobry)
4. POD SŁOŃCEM TOSKANII Frances Mayes (stan bardzo dobry)
5. PANIKA NA POZIOMIE 4 Richard Preston (stan idealny)
6. MASA O PIENIĄDZACH POLSKIEJ MAFII Artur Górski (stan bardzo dobry)
7. KOBIETA NIEZALEŻNA Kamila Rowińska (stan idealny)
8. MOSKALIKI, CZYLI O WYŻSZOŚCI SARMATÓW NAD INSZYMI NACJAMI Joanna Szczęsna (stan idealny)
9. STARE JAK NOWE - INSPIRUJĄCE POMYSŁY NA PRZYTULNY DOM Joanna Tołłoczko (stan idealny)
10. LADYFITNESS CZYLI BĄDŹ W FORMIE Prof. dr Stephan Starischka (stan idealny)11. PIERWSZY ŚNIEG Jo Nesbo (stan idealny)
12. KONIEC ŚWIATA W BRESLAU Marek Krajewski (stan idealny)
13. BRUDNY HARRY Philip Rock (stan dobry)
14. SKOK W NIEZNANE Danielle Steel (stan dobry)
15. BLONDYNKA ŚPIEWA W UJAKALI Beata Pawlikowska (stan bardzo dobry)
16. WISZNU UMIERA Manil Suri (stan bardzo dobry)
17. SZARY DIABEŁ Graham Masterton (stan bardzo dobry)
18. DOKTOR NO Ian Fleming (stan dobry)
19. KRUCJATA BOURNE'A Robert Ludlum (stan bardzo dobry)
20. ŚMIERĆ W CHINACH Bill Montalbano (stan bardzo dobry)

Przepraszam Was za jakość zdjęć, ale czytnik kart odmówił mi posłuszeństwa, więc musiałam posłużyć się aparatem w telefonie. Natomiast w razie potrzeby chętnie wykonam dodatkowe zdjęcia - po prostu do mnie napisz. Jestem otwarta na wszelkie propozycje książkowej wymiany! 😊


Przy tej okazji, że linkuję Wam dziś ciekawe miejsca w sieci, chciałam podzielić się jeszcze innym moim odkryciem. Zainteresowanym polecam portal dla studentów Erasmusa! To świetne kompendium wiedzy o programie Erasmus+ - znajdziecie tu wszystkie potrzebne dokumenty, daty wyjazdów czy też koszty życia w UE. Dlaczego dzielę się z Wami tym linkiem? Gdy ja kilka lat temu wyjeżdżałam na pół roku do brytyjskiej uczelni, bardzo brakowało mi takiej wiedzy! 😉

  • Podziel się:

To może Cię zainteresować

0 komentarze